Сватівська районна рада
Сватівський район, Луганська область

Депутати взяли участь у засіданні тимчасової районної протиепідемічної комісії

Переглядів: 51

Закон України «Про захист населення від інфекційних хвороб» передбачає досить об’ємний перелік повноважень органів місцевої влади на час впровадження карантину на відповідній території. Місцевим органам влади надається право залучати підприємства, установи, організації незалежно від форм власності до виконання заходів з локалізації та ліквідації епідемії чи спалаху інфекційної хвороби.

Враховуючи те, що Уряд нашої держави постановою № 211 від 11.03.2020 р. «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»  установив із 12 березня до 3 квітня 2020 р. на усій території України карантин, по всій країні проводиться низка заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції.

Депутати Сватівської районної ради скликання Луганської області 7 скликання, які є керівниками сільськогосподарських підприємств, це Олексій Борзило,  Євген Митрофанов, Ніна Надоля, Любов Полякова, Олександр Сліпець, з розумінням поставилися до проблеми вчасного забезпечення закладів охорони здоров’я району захисними матеріалами, дезінфікуючими засобами та медичним обладнанням для боротьби з гострою респіраторною інфекцією, спричиненою коронавірусом.

 

 

« повернутися до списку новин