Сватівська районна рада
Сватівський район, Луганська область

Графік прийому громадян депутатами районної ради

Графік прийому

 громадян депутатами Сватівської районної ради VІІ скликання

(згідно закріплених округів)

 

№ округу

П.І.П. депутата

Дні прийому,час

Місце здійснення прийому

Округ № 1

Чайка

Валерій Миколайович

Перший понеділок щомісяця

12.00 - 13.00

В адміністративному приміщенніКЗ «Сватівська обласна психіатрична лікарня»

(селище Сосновий

Сватівської міської ради)

Округ № 2

Ключка

Любов Олексіївна

Перша середа

щомісяця

13.00-15.00

Мала зала адміністративного приміщення Сватівської районної ради (каб. 309)

Округ № 3

Русанова

Людмила Павлівна

Перший четвер щомісяця

12.00-13.00

Мала зала адміністративного приміщенняСватівськоїрайонної ради (каб.309)

Округ № 4

Митрофанов

Євген Олексійович

Перший вівторок щомісяця

8.00-11.00

Мала зала адміністративного приміщення Сватівської районної ради (каб.309)

Округ № 5 

Малик

Яна Володимирівна

Остання середа щомісяця

10.00-12.00

Мала зала адміністративного приміщенняСватівської  районної ради (каб.309)

Округ№ 6

Бережна

Вікторія Анатоліївна

Остання п’ятниця щомісяця

8.00-10.00

Сватівська районна школа мистецтв ім. В.Зінкевича

Округ№ 7

Сліпець

Віта Володимирівна

щопонеділка

щомісяця

9.00-17.00

 

щочетверга

щомісяця

09-12.00

Кабінет голови районної ради в адміністративному приміщенні Сватівської районної ради (каб. 310)

Округ№ 8

Тарасенко

Олександр Іванович

Перша середа щомісяця

10.00-11.00

Мала залаадміністративного приміщенняСватівської районної ради (каб.309)

 

Округ№ 9

Морозов

Петро Леонідович

Перша середа щомісяця

12.30-13.15

Адміністративне приміщення Сватівської станційно-лінійної дільниці № 6 Районного центру телекомунікацій

Округ№ 10

Полякова

Любов Пантеліївна

Перший четвер щомісяця

11.00-13.00

Адміністративне приміщення ТОВА «Слобожанська»

(кв. Докучаєва, 8 м.Сватове)

Округ№ 11

Федорук

Ярослав Вікторович

Останній понеділок щомісяця

9.00-12.00

Офіс політичної партії «НАШ КРАЙ»

(вул.Державна (Леніна),

60 м.Сватове)

Округ№ 12

Лисюк

Володимир Васильович

Перша п’ятниця щомісяця

 10.00-11.00

Мала залаадміністративного

приміщенняСватівської районної ради (каб.309)

Округ№ 13

Плотніков

Ігор Леонідович

Остання п’ятниця щомісяця

 9.00-11.00

Приймальня

генерального директораСватівського РТМО

Округ№ 14

Ващенко

Людмила Іванівна

Перший вівторок щомісяця

9.00-12.00

Адміністративна будівля Сватівської районної ради (каб.208)

Округ№ 15

Кущ

Павло Борисович

Остання п’ятниця щомісяця

10.00-12.00

Адміністративне приміщення

Н-Дуванської селищної ради

 

Округ№ 16

Лисенко

Іван Андрійович

Перша п’ятниця щомісяця

12.00-13.00

Адміністративне приміщення Н-Дуванської селищної ради

Округ№ 17

Кривошлик

Олександр Павлович

Перша середа щомісяця

12.00-15.00

Адміністративне приміщення В-Дуванської сільської ради

Округ№ 18

Борзило

Олексій Іванович

Остання п’ятниця щомісяця

9.00-11.00

Адміністративне приміщення

ППА «Гончарівська»

Округ№ 19

Марченко

Олександр Миколайович

Перша середа щомісяця

10.00-12.00

Адміністративне приміщення

Ковалівської сільської ради

Округ№ 20

Надоля

Ніна Миколаївна

Остання п’ятниця щомісяця

9.00-11.00

Адміністративне приміщення Коломийчиської

сільської ради

Округ№ 21

Злобін

Сергій Костянтинович

Остання п’ятниця щомісяця

10.00-14.00

Адміністративне приміщення Круглівської сільської ради

Округ№ 22

Гриценко

Алла Вікторівна

Перший вівторок

Щомісяця

10.00-11.00

Адміністративне приміщення Куземівської сільської ради

Округ№ 23

Проскурін

Віктор Петрович

Перший понеділок щомісяця

7.00-10.00

Адміністративне приміщення СФГ «Батьківщина»

(с.Маньківка)

Округ№ 24

Нерозя

Олена Олександрівна

Перший понеділок щомісяця

9.00-11.00

Адміністративне приміщення Мілуватської сільської лікарняної амбулаторії

Округ№ 25

Сліпець

Олександр Олексійович

Остання п’ятниця щомісяця

9.00-11.00

Адміністративне приміщення СФГ «Прогрес-10»

(с.Містки)

Округ№ 26

Мороз

Олександр Іванович

Остання п’ятниця щомісяця

9.00-11.00

Адміністративне приміщення Містківської

сільської ради

Округ№ 27

Шевцова

Світлана Зулімбіївна

Остання п’ятниця щомісяця

9.00-11.00

Адміністративне приміщення Оборотнівської

сільської ради

Округ№ 28

Малик

Яна Володимирівна

Остання п’ятниця щомісяця

14.00-16.00

Адміністративне приміщення Первомайської

сільської ради

Округ№ 29

Бондарєв

Павло Миколайович

Остання п’ятниця щомісяця

9.00-11.00

Адміністративне приміщення Петрівської

сільської ради

Округ№ 30

Кравцов

Василь Васильович

Перша п’ятниця

щомісяця

14.00-16.00

Адміністративне приміщення Преображенської

сільської ради

Округ№ 31

Ковальов

Сергій Миколайович

 

 

Скрипніченко Анатолій Васильович

 

Останній четвер щомісяця

10.00-12.00

 

Перший вівторок щомісяця

10.00-11.00

Адміністративне приміщення Райгородської сільської ради

 

 

Адміністративне приміщення Райгородськоїсільської ради

Округ№ 32

Паюнов

Віталій Сергійович

Остання п’ятниця щомісяця

9.00-11.00

Адміністративне приміщення Рудівської

сільської ради

Округ№ 33

Жукова

Вікторія Валеріївна

Перший понеділок щомісяця

15.00-17.00

НВК«Свистунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

Округ№ 34

Павлова

Людмила Володимирівна

Остання п’ятниця щомісяця

9.00-11.00

Адміністративне приміщення Стельмахівської

сільської ради