A A A K K K
для людей із порушенням зору
Сватівська районна рада
Луганська область

КНП Сватівський «ЦПМСД»

Інформація

ПРО НАДХОДЖЕННЯ І ВИКОРИСТАННЯ БЛАГОДІЙНИХ ПОЖЕРТВ ВІД ФІЗИЧНИХ ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ КНП "Сватівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Сватівської районної ради Луганської області за 1 півріччя 2020 року

Період Найменування юридичної особи (або позначення фізичної особи) Благодійні пожертви,що були отримані закладом охорони здоров"я від фізичних та юридичних осіб Всого отримано благодійних пожертв,тис.грн. Використання закладом охорони здоров"я благодійних пожертв,отриманих у грошовій та натуральній (товари і послуги) формі Залишок невикористаних грошових коштів, товарів та послуг на кінець звітного періоду,тис.грн.
В грощовій формі, тис.грн. В натуральній формі (товари і послуги) тис.грн. Перелік товарів і послуг в натуральній формі напрямки використання у грошовій формі (стаття витрат) сума тис.грн. Перелік використаних товарів та послуг у натуральній формі сума, тис.грн.
I квартал 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
II квартал ППА "Хортиця"   13,8 Опромінювачі бактерицидні настінні ОБП-30-10 13,8     Опромінювачі бактерицидні настінні ОБП-30-10 13,8 0
  ППА "Мілуватська" 30,0 40,65 Респіратори F-60 шт, пральна машина-2 шт.,респіратори FFP-3-50 шт.,ззасоби індевідувального захисту - 64 шт.,комбінезон багаторазового використання- 25 шт. 70,65 2210 29,45     41,2
  ТОВ "ЗОРЯ"   12,022 Гідрохлорид натрію марки "А"-13 кг.,розчин ізопропілового спирту- 10 л.,мило рідке 5л-2 шт.,окулчри захисні моделі "Майстер" -30 шт., пов"язки марлеві-200 шт.,півмаска фільтрувальна "Мікрон"- 50 шт.,костюм захисний -10 шт.,щиток захисний лицовий-30 шт.,сервенти 1 пак.,рушник пареровий-20 шт. 12,022         12,022
IIІ квартал                    
IV квартал                    
Всого за рік   30,0 66,472   96,472   29,45   13,8 53,222

 

 

 

 

 

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СВАТІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» СВАТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ оголошує результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Сватівського району, що перебувають в управлінні Сватівської районної ради який відбувся 15 травня 2020 року

 

№ з/п

Субєкт оціночної діяльності

Назва об’єкта оцінки

Мета проведення оцінки

 

Строк виконан-ня робіт (робочі дні)

Вартість робіт всього, грн.

1.

Товариство з обмеженою відповідальністю Агентство по нерухомості «Дісконт».

Вбудоване нежитлове приміщення (кімната) загальною площею 12,70 кв.м, що розташоване на першому поверсі будівлі фельдшерського пункту с-ще. Лагідне, за адресою: Луганська область, Сватівський район, с-ще. Лагідне, вул. Герчицького, буд. № 11.

 

Визначення ринкової вартості нерухомого майна з метою складання договору оренди.

4

3000,00

 

 

 

 

 

 

 

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СВАТІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» СВАТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ оголошує конкурс на  проведення конкурсів на  відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Сватівського району, що перебувають в управлінні Сватівської районної ради.

Найменування об’єкта оцінки: вбудоване нежитлове приміщення (кімната) загальною площею 12,70 кв.м, що розташоване на першому поверсі будівлі фельдшерського пункту селище Лагідне.

 

Місце знаходження об’єкта оцінки: Луганська область, Сватівський район, селище Лагідне, вул. Герчицького, буд. № 11.

 

Балансоутримувач: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СВАТІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» СВАТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ (код за ЄДРПОУ 38165140).

 

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості нерухомого майна з метою складання договору оренди.

 

Претендентам на участь у конкурсі потрібно подати до КНП «СВАТІВСЬКИЙ ЦПМСД»: м. Сватове, провулок Базарний 1А, кабінет каб. 23.за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) конкурсну документацію в запечатаному конверті, яка складається із:

1. Конкурсної пропозиції щодо ціни надання послуг з оцінки майна з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно із законом.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в окремому запечатаному конверті і має містити:

  • пропозицію щодо ціни виконання робіт та калькуляцію витрат;
  • пропозицію щодо строку виконання робіт (календарних днях).

 

2. Документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (додаток № 3 до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 31.12.2015 № 2075(у редакції наказу Фонду державного майна України від 16.01.2018 № 47), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України15.01.2016 за № 60/28190). Документи щодо практичного досвіду повинні містити інформацію про виконання робіт з оцінки подібних до об'єкта оцінки – нерухоме майно (приміщення, частини будівель).

 

3.    Підтвердних документів. До підтвердних документів, поданих на конкурс, належать:

- заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою;

- копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», що дає право проведення незалежної оцінки майна;

- копії документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучаються до виконання оцінки;

- інформація про претендента (додаток 5 до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 31.12.2015 № 2075 (у редакції наказу Фонду державного майна України від 16.01.2018 № 47), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190);

- згода на обробку персональних даних.

На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об'єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб'єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію.

До участі в конкурсі допускаються суб’єкти оціночної діяльності, які діють на підставі відповідних сертифікатів, виданих згідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», якими передбачено здійснення діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах цих напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.

 

Замовник робіт з оцінки: КНП «СВАТІВСЬКИЙ ЦПМСД».

 

Платник робіт з оцінки: КНП «СВАТІВСЬКИЙ ЦПМСД».

 

Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта нерухомого майна – 3 тис. грн.

 

Конкурс відбудеться 15 травня 2020 року о 14-30 годині за адресою: м. Сватове, провулок Базарний 1А, каб. 23.

 

Заяви приймають за адресою: м. Сватове, провулок Базарний 1А, каб. 23. термін подання заяви до 11 травня  2020 року (включно).

 

Довідки за телефоном: 3-19-77, 3-43-55, +380663260320

 

 

 

 

Додаток 5

до Положення про конкурсний відбір

суб’єктів оціночної діяльності 

(пункт 6 розділу ІІ)

 

Інформація про претендента

________________________________________________________________________________________________________

                      (найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи – підприємця)

 

1. Наявність сертифіката суб’єкта оціночної діяльності.

Сертифікат суб’єкта оціночної діяльності від _____________________________ №_______________________________________________

2. Наявність відповідного документа, передбаченого статтею 6 Закону України «Про оцінку земель».

___________________________________ від ____________ №_________________

         (назва документа)

3. Наявність спеціального дозволу на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею.

Дозвіл __________________________________________________________ від __________________ №______________________________

                (назва суб’єкта оціночної діяльності, що отримав дозвіл)

4. Наявність оцінювачів, що мають допуски на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею.

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата видачі допуску

№ допуску

 

 

 

 

 

5. Наявність оцінювачів,  які є його штатними працівниками та відповідно до статті 19 Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» заявлені в довідці про оцінювачів, які працюють в його штатному складі,  і будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна.

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата видачі кваліфікаційного

 документа оцінювача*

Номер кваліфікаційного

 документа оцінювача

Напрями та спеціалізації, за якими видано кваліфікаційний документ оцінювача**

Членство в саморегулівній організації оцінювачів (найменування організації)

Стаж роботи оцінювача, років

Особистий підпис***

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*Зазначаються всі кваліфікаційні документи оцінювача.

** І. Оцінка об’єктів у матеріальній формі.

1.1. Оцінка  нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок, та майнових прав на них. 1.2. Оцінка машин  і обладнання.                   1.3. Оцінка колісних транспортних засобів. 1.4. Оцінка літальних апаратів. 1.5. Оцінка судноплавних засобів. 1.6. Оцінка рухомих речей, що становлять культурну цінність. 1.7. Оцінка рухомих речей, крім таких, що віднесені до машин, обладнання,  колісних транспортних засобів, літальних апаратів,   судноплавних засобів, та тих, що становлять культурну цінність.   

ІІ. Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі прав на об’єкти інтелектуальної власності.

2.1. Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів (крім прав на об’єкти  інтелектуальної власності). 

2.2. Оцінка  прав на об’єкти  інтелектуальної  власності.

*** Розглядається як письмова згода.

 

6. Наявність оцінювачів, залучених  за цивільно-правовими договорами, які будуть виконувати роботи з оцінки майна та підписувати звіт про оцінку майна.

 

№ з/п

Прізвище, ім’я,       по батькові

Дата видачі кваліфікаційного документа оцінювача*

Номер кваліфікаційного

 документа оцінювача

Напрями та спеціалізації, за якими видано кваліфікацій-

ний документ оцінювача**

Членство в саморегулівній організації оцінювачів (найменування організації)

Стаж роботи оцінювача, років

Особистий підпис***

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

       * Зазначаються всі кваліфікаційні документи оцінювача.

** І. Оцінка об’єктів у матеріальній формі.

1.1. Оцінка  нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок, та майнових прав на них. 1.2. Оцінка машин  і обладнання.     1.3. Оцінка колісних транспортних засобів. 1.4. Оцінка літальних апаратів. 1.5. Оцінка судноплавних засобів. 1.6. Оцінка рухомих речей, що становлять культурну цінність. 1.7. Оцінка рухомих речей, крім таких, що віднесені до машин, обладнання,  колісних транспортних засобів, літальних апаратів,   судноплавних засобів, та тих, що становлять культурну цінність.   

ІІ. Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі прав на об’єкти інтелектуальної власності.

2.1. Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів (крім прав на об’єкти  інтелектуальної власності). 

2.2. Оцінка  прав на об’єкти  інтелектуальної  власності.

*** Розглядається як письмова згода.

 

7. Наявність оцінювачів з експертної грошової оцінки земельної ділянки, що перебувають у трудових відносинах з суб’єктами оціночної діяльності і будуть залучені до підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки.

 

№ з/п

Прізвище, ім’я,          по батькові

Дата видачі кваліфікаційного документа оцінювача

Номер кваліфікаційного документа оцінювача

Назва, дата, номер видачі міжнародного документа

Членство в саморегулівній організації оцінювачів (найменування організації)

Стаж роботи оцінювача, років

Особистий підпис*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* Розглядається як письмова згода.

 

8. Наявність оцінювачів з експертної грошової оцінки земельної ділянки, яких додатково залучає суб’єкт оціночної діяльності до підписання  звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки.

 

№ з/п

Прізвище, ім’я,          по батькові

Дата видачі кваліфікаційного документа оцінювача

Номер кваліфікаційного документа оцінювача

Назва, дата, номер видачі міжнародного документа

Членство в саморегулівній організації  оцінювачів (найменування організації)

Стаж роботи оцінювача, років

Особистий підпис*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* Розглядається як письмова згода.

 

9. Наявність інших фахівців, яких залучає суб’єкт оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна (експертної грошової оцінки земельної ділянки).

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Назва документа; ким виданий

Дата видачі і номер  документа

 

 

 

 

                                                                                                            

  «____» ___________________________20____ року                                            ______________________                                                                                                                

                                                                                                                                                                                        (підпис)

 

 

 

 

 

           

 

 

 

 

 

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СВАТІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» СВАТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ оголошує конкурс на  проведення конкурсів на  відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Сватівського району, що перебувають в управлінні Сватівської районної ради

Найменування об’єкта оцінки: вбудоване нежитлове приміщення (кімната) загальною площею 12,50 кв.м, що розташоване на першому поверсі будівлі фельдшерського пункту с. Свистунівка.

 

Місцезнаходження об’єкта оцінки: Луганська область, Сватівський район, с. Свистунівка, вул. Молодіжна, буд. № 15.

 

Балансоутримувач: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СВАТІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» СВАТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ(код за ЄДРПОУ 38165140).

 

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості нерухомого майна з метою складання договору оренди.

 

Претендентам на участь у конкурсі потрібно подати до КНП «СВАТІВСЬКИЙ ЦПМСД»: м. Сватове, провулок Базарний 1А, кабінет каб. 23.за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) конкурсну документацію в запечатаному конверті, яка складається із:

1. Конкурсної пропозиції щодо ціни на дання послуг з оцінки майна з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно із законом.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в окремому запечатаному конверті і має містити:

  • пропозицію щодо ціни виконання робіт та калькуляцію витрат;
  • пропозицію щодо строку виконання робіт (календарних днях).

 

2. Документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (додаток № 3 до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 31.12.2015 № 2075(у редакції наказу Фонду державного майна України від 16.01.2018 № 47), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України15.01.2016 за № 60/28190). Документи щодо практичного досвіду повинні містити інформацію про виконання робіт з оцінки подібних до об'єкта оцінки – нерухоме майно (приміщення, частини будівель).

 

3. Підтвердних документів. До підтвердних документів, поданих на конкурс, належать:

- заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою;

- копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», що дає право проведення незалежної оцінки майна;

- копії документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучаються до виконання оцінки;

- інформація про претендента (додаток 5 до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 31.12.2015 № 2075 (у редакції наказу Фонду державного майна Українивід16.01.2018 № 47),  зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190);

- згода на обробку персональних даних.

На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об'єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб'єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію.

До участі в конкурсі допускаються суб’єкти оціночної діяльності, які діють на підставі відповідних сертифікатів, виданих згідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», якими передбачено здійснення діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах цих напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.

 

Замовник робіт з оцінки:КНП «СВАТІВСЬКИЙ ЦПМСД».

 

Платник робіт з оцінки: КНП «СВАТІВСЬКИЙ ЦПМСД».

 

Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта нерухомого майна – 3 тис. грн.

 

Конкурс відбудеться 15 травня 2020 року о 15-30 годині за адресою: м. Сватове, провулок Базарний 1А, каб. 23.

 

Заяви приймають за адресою: м. Сватове, провулок Базарний 1А, каб. 23. термін подання заяви до 11 травня  2020 року (включно).

 

Довідки за телефоном: 3-19-77, 3-43-55, +380663260320

 

 

 

 

Додаток 5

до Положення про конкурсний відбір

суб’єктів оціночної діяльності 

(пункт 6 розділу ІІ)

 

Інформація про претендента

________________________________________________________________________________________________________

                      (найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи – підприємця)

 

1. Наявність сертифіката суб’єкта оціночної діяльності.

Сертифікат суб’єкта оціночної діяльності від _____________________________ №_______________________________________________

2. Наявність відповідного документа, передбаченого статтею 6 Закону України «Про оцінку земель».

___________________________________ від ____________ №_________________

         (назва документа)

3. Наявність спеціального дозволу на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею.

Дозвіл __________________________________________________________ від __________________ №______________________________

                (назва суб’єкта оціночної діяльності, що отримав дозвіл)

 4. Наявність оцінювачів, що мають допуски на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею.

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата видачі допуску

№ допуску

 

 

 

 

 

5. Наявність оцінювачів,  які є його штатними працівниками та відповідно до статті 19 Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» заявлені в довідці про оцінювачів, які працюють в його штатному складі,  і будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна.

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата видачі кваліфікаційного

 документа оцінювача*

Номер кваліфікаційного

 документа оцінювача

Напрями та спеціалізації, за якими видано кваліфікаційний документ оцінювача**

Членство в саморегулівній організації оцінювачів (найменування організації)

Стаж роботи оцінювача, років

Особистий підпис***

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*Зазначаються всі кваліфікаційні документи оцінювача.

** І. Оцінка об’єктів у матеріальній формі.

1.1. Оцінка  нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок, та майнових прав на них. 1.2. Оцінка машин  і обладнання.   1.3. Оцінка колісних транспортних засобів. 1.4. Оцінка літальних апаратів. 1.5. Оцінка судноплавних засобів. 1.6. Оцінка рухомих речей, що становлять культурну цінність. 1.7. Оцінка рухомих речей, крім таких, що віднесені до машин, обладнання,  колісних транспортних засобів, літальних апаратів,   судноплавних засобів, та тих, що становлять культурну цінність.   

ІІ. Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі прав на об’єкти інтелектуальної власності.

2.1. Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів (крім прав на об’єкти  інтелектуальної власності). 

2.2. Оцінка  прав на об’єкти  інтелектуальної  власності.

*** Розглядається як письмова згода.

 

6. Наявність оцінювачів, залучених  за цивільно-правовими договорами, які будуть виконувати роботи з оцінки майна та підписувати звіт про оцінку майна.

 

№ з/п

Прізвище, ім’я,       по батькові

Дата видачі кваліфікаційного документа оцінювача*

Номер кваліфікаційного

 документа оцінювача

Напрями та спеціалізації, за якими видано кваліфікацій-

ний документ оцінювача**

Членство в саморегулівній організації оцінювачів (найменування організації)

Стаж роботи оцінювача, років

Особистий підпис***

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

       * Зазначаються всі кваліфікаційні документи оцінювача.

** І. Оцінка об’єктів у матеріальній формі.

1.1. Оцінка  нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок, та майнових прав на них. 1.2. Оцінка машин  і обладнання.   1.3. Оцінка колісних транспортних засобів. 1.4. Оцінка літальних апаратів. 1.5. Оцінка судноплавних засобів. 1.6. Оцінка рухомих речей, що становлять культурну цінність. 1.7. Оцінка рухомих речей, крім таких, що віднесені до машин, обладнання,  колісних транспортних засобів, літальних апаратів,   судноплавних засобів, та тих, що становлять культурну цінність.   

ІІ. Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі прав на об’єкти інтелектуальної власності.

2.1. Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів (крім прав на об’єкти  інтелектуальної власності). 

2.2. Оцінка  прав на об’єкти  інтелектуальної  власності.

*** Розглядається як письмова згода.

 

7. Наявність оцінювачів з експертної грошової оцінки земельної ділянки, що перебувають у трудових відносинах з суб’єктами оціночної діяльності і будуть залучені до підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки.

 

№ з/п

Прізвище, ім’я,          по батькові

Дата видачі кваліфікаційного документа оцінювача

Номер кваліфікаційного документа оцінювача

Назва, дата, номер видачі міжнародного документа

Членство в саморегулівній організації оцінювачів (найменування організації)

Стаж роботи оцінювача, років

Особистий підпис*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* Розглядається як письмова згода.

 

8. Наявність оцінювачів з експертної грошової оцінки земельної ділянки, яких додатково залучає суб’єкт оціночної діяльності до підписання  звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки.

 

№ з/п

Прізвище, ім’я,          по батькові

Дата видачі кваліфікаційного документа оцінювача

Номер кваліфікаційного документа оцінювача

Назва, дата, номер видачі міжнародного документа

Членство в саморегулівній організації  оцінювачів (найменування організації)

Стаж роботи оцінювача, років

Особистий підпис*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* Розглядається як письмова згода.

 

9. Наявність інших фахівців, яких залучає суб’єкт оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна (експертної грошової оцінки земельної ділянки).

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Назва документа; ким виданий

Дата видачі і номер  документа

 

 

 

 

                                                                                                            

  «____» ___________________________20____ року                                            ______________________                                                                                                                

                                                                                                                                                                                        (підпис)

 

 

 

 

 

           

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь