A A A K K K
для людей із порушенням зору
Сватівська районна рада
Луганська область

Інформація про ТРК

Директор РКП «Сватівська районна телерадіокомпанія»

Хомутов Олексій Павлович

Хомутов Олексій Павлович розпочав свою трудову діяльність у Сватівській районній редакції радіомовлення у 2000 році на посаді кореспондента. Починаючи з  30 квітня 2001 року переведений на посаду заступника генерального директора, головного редактора, завідуючого редакцією молодіжних програм РКП «Сватівська районна телерадіокомпанія». З 31 грудня 2001 року – головний редактор телебачення цього ж підприємства.

З 25 вересня 2003 року Хомутов О.П. працює на посаді  головного редактора телебачення Сватівської ТРК, бере участь у запуску місцевого телебачення, формує його концепцію, розробляє тематику передач та керує процесом зйомок матеріалів, які виходять в ефірі телеканалу  «ЛОТ» (нині «UA:Донбас»).

Має два дипломи із відзнакою – Луганського державного коледжу культури та мистецтв (2002 р.) – фах– «режисер масових заходів» та Луганського інституту культури та мистецтв (2009 р.) – «диктор та ведучій теле - та радіопрограм» та «режисер телебачення».

Починаючи з 2004 року і по цей час є директором РКП «Сватівська районна телерадіокомпанія». Понад десять років передачі Сватівської ТРК дивиться вся Луганська область (з 2004-2014 рр.), їх трансляція велась два рази на тиждень в ефірі каналу «ЛОТ».

            З травня по серпень 2014 року  колектив Сватівської ТРК під час часткової окупації області російсько-терористичними військами залишається єдиним цифровим ЗМІ, який висвітлює бойові дії на території області. В цей час сюжети журналіста Олексія Хомутова та оператора Павла Куща транслюють центральні канали ICTV, 1+1, НТН. З вересня 2014 року Олексій Хомутов співпрацює з телеканалом «112 Україна» у якості журналіста-стрингера. З березня 2015 року і по цей час Хомутов О.П. плідно співпрацює з «Національною  суспільною телерадіокомпанію України» «Регіональна дирекція UA: Донбас».

Окрім виконання обов’язків керівника Сватівської ТРК, Хомутов О.П. висвітлює події із зони проведення бойових дій, має акредитацію прес-центру штабу АТО та прес-центру штабу Операції Об’єднаних Сил. Олексій Хомутов працює військовим кореспондентом на передовій в Луганській області. Має відзнаку керівника АТО у 2017 році.

Олексій Хомутов нагороджений Грамотою командира ОТУ «Луганськ» «За об’єктивне інформування міжнародної спільноти про хід проведення АТО» (2017 р.), Грамотою Луганської обласної державної адміністрації (2012 р.), Подякою голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації (2014 р.),  Подяками Сватівської районної державної адміністрації, районної та міської ради. У 2012 році став переможцем обласного конкурсу «Молода людина року», здобувши звання «Кращий молодий журналіст року». В 2019 році нагороджений почесною відзнакою Луганської ОДА «За розвиток регіону».

Працюючи на посаді директора, Олексій Хомутов вніс вагомий особистий внесок в розвиток підприємства. Сватівська ТРК з 2017 року першою в області бере участь у проекті Міністерства інформаційної політики України та Національної ради з питань телебачення і радіомовлення «Радіо громад». У 2018 році отримала Ліцензію на мовлення у FM-діапазоні за цим проектом. Нині радіостанція «Радіо Сватове» вже працює в ефірі на частоті 98, 7 ФМ

Хомутов О.П.- член Національної Спілки журналістів України з 2004 року. Олексій Хомутов також допомагає молодим журналістам Сватового підвищувати рівень своїх знань та готує їх до обласних конкурсів. 

 

 

 

 

 

Інформація щодо роботи РКП «Сватівська районна телерадіокомпанія» за 2019 рік та плани на 2020 рік.

 

ОСНОВНІ ПОКАЗНИКИ

У 2019 році РКП «Сватівська районна телерадіокомпанія» виробила 440 хвилин телепродукції (сюжети та відеоролики), 3000 хвилин радіопродукції для проводового мовлення та 3900 хвилин радіопродукції для ФМ мовлення. В телевізійних сюжетах піднімалось близько 170 різноманітних тем, які стосувались життєдіяльності Сватівського району, проблем та здобутків територій, роботи органів місцевого самоврядування тощо.

Протягом року значні зусилля компанії були спрямовані на запуск власної ФМ радіостанції.

Сватівська районна рада виділила 624 тис 650 грн. на підтримку РКП «Сватівська районна телерадіокомпанія», на прохання компанії прийняла рішення звернутись до Луганської ВЦА щодо придбання обладнання для ФМ мовлення. Після отримання відмови з районного бюджету було виділено кошти у сумі 87 тис. 992 грн.

Це дало змогу закупити обладнання для мовлення та частково для ефірної студії. Ще близько 30 тис грн. власних коштів компанія витратила аби докупити необхідне обладнання та оплатити рахунки УДЦР (за оформлення висновку щодо ЕМС РЕЗ, дозволу на РЕЗ мовлення, первинний моніторинг) та Національної Ради України з питань телебачення та радіомовлення (за переоформлення Ліцензії)

З 24 жовтня 2019 року компанія розпочала мовлення та уклала договір із Національною Суспільною телерадіокомпанією України на ретрансляцію програм радіо «Промінь» №13-5/8. За ліцензійними умовами Сватівська ТРК має можливість мовити на хвилі 98, 7 ФМ з 16 до 17 години щодня, забезпечуючи трансляцію сигналу радіо «Промінь» 23 години на добу.

 Нині компанія діє не лише як джерело інформації для мешканців Сватівського району, а й має стратегічне призначення, як інструмент протидії інформаційній пропаганді РФ, розповсюджуючи щодня в ефірі повідомлення прес-центру ООС, СБУ та Луганської ВЦА. Також підприємство є структурним підрозділом районної служби оповіщення на випадок НС та бойових дій. Діяльність електронних ЗМІ, які працюють на території Луганської та Донецької областей перебуває на пильному контролі ОДА, Національної Ради з питань телебачення та радіомовлення, СБУ, Міністерства інформаційної політики, молоді та спорту, прес-центру ООС та Генерального штабу ЗСУ України.

 

ФІНАНСУВАННЯ ТА ВЛАСНІ КОШТИ

 У 2019 році РКП "Сватівська районна" отримала 624 тис 650 грн. підтримки з районного бюджету та 87 тис 992 грн. бюджетних коштів на придбання обладнання для ФМ мовлення. У 2018 році сума фінансової підтримки складала 531 тис. 40 грн. Кошти було спрямовано на оплату праці підприємства та оплату комунальних послуг.

 Власних коштів отримано у сумі 92 тис. 520 грн, що у понад 6 разів перевищує планові показники та у 6, 6 рази показники 2018 року.У 2018 році було отримано 14, 1 тис. грн. власних доходів.

У 2019 році сплачено 31 тис. грн. податку на прибуток. У 2018 році – 1, 2 тис грн.

64 тис. 500 грн. – кошти, які компанія отримала в рамках виконання проєктів журналістських обмінів між Луганської та Львівською областями від Луганської ОДА та в рамках співпраці із КП "Перший Західний" м. Львів.

26 тис.520 грн.– кошти, отримані від надання платних послуг, виготовлення та розміщення рекламних роликів в ефірі радіо "Сватове".

Отримані кошти спрямовано на ремонт автомобіля, оплату послуг УДЦР та Національної ради з питань ТБ та радіомовлення, рентну плату за використання радіочастотного ресурсу, податок на нерухомість, придбання матеріалів для ремонту приміщення студії, придбання обладнання для студії та онлайн-мовлення, оплату послуг "Укртелеком", відрядження до м. Львів.

 

Також протягом листопада-грудня 2019 року РКП "Сватівська районна телерадіокомпанія" надала безоплатних послуг на радіо "Сватове" (у розрахунку 5 грн/ секунда)

 

1. Сватівській РДА (висвітлення діяльності та оголошення) – 12 тис. грн.

2. Сватівський Райвійсккомат (оголошення) – 36 тис. грн.

3. Сватівське управління соціального захисту (оголошення) –14 тис. 400 грн.

4. Сватівський МРВ ДСНС (інформація, оголошення) –21 тис. 600 грн.

5. Сватівська районна рада (виготовлення репортажів пленарних засідань сесії та висвітлення діяльності) – 12 тис. грн.

РАЗОМ: 96 тис. грн.

 

ГОЛОВНІ ЗАВДАННЯ НА 2020 РІК

1. Спрямувати зусилля колективу щодо всебічного висвітлення громадсько-політичного, суспільного і культурного життя району у власному ефірі, на теле-та радіо- каналах України

2. Залучити кошти місцевих бюджетів (зокрема Луганської ОДА) та міжнародних партнерів для покращення розповсюдження сигналу ФМ радіостанції «Радіо Сватове», організацію Інтернет- трансляції станції у мережі.

3. Встановити щоглову споруду на даху народного дому «Сватова Лучка» висотою 10 метрів для покращення покриття сигналом Радіо "Сватове",  переоформити Ліцензію на мовлення для збільшення потужності передавача.

4. Продовжити пошук рекламних партнерів у місті, районі та області.

5. Для вирішення дефіциту кваліфікованих кадрів та підвищення інтересу у молодого покоління до професії телерадіожурналіста заснувати при молодіжному центрі "Ліфт" безкоштовні курси «Телерадіошколи» із залученням молоді.

6. Розширити комерційну, рекламно-господарську діяльність, брати участь у програмах та проєктах міжнародних донорів для збільшення власних доходів та зменшення розміру фінансової підтримки з районного бюджету.

 

Директор РКП

 «Сватівська районна

 телерадіокомпанія»

                                      Хомутов О.П.

 

РІШЕННЯ ТРИДЦЯТЬ ТРЕТЬОЇ СЕСІЇ СВАТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ ВІД 21 ГРУДНЯ 2018 №33/14

РІШЕННЯ ТРИДЦЯТЬ ТРЕТЬОЇ СЕСІЇ СВАТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ ВІД 5 ВЕРЕСНЯ 2019 №39/17

                                   

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь