Сватівська районна рада
Сватівський район, Луганська область

Діяльність депутатів районної ради

Звіт про роботу постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, законності і інформації Сватівської районної ради Луганської області 7 скликанняза 2019 рік

 

 

 

 

ЗВЕРНЕННЯ  

Депутата Сватівської районної ради Луганської області 7 скликання Любові КЛЮЧКИ

до мешканців Сватівського району

 

     Дорогі сватівчани! Як людина із 37-річним досвідом роботи в галузі охорони здоров’я, добре розумію небезпеку стрімкого поширення по всьому світу пандемії коронавірусу Covid-19

     Карантин в Україні, запроваджений з 18 березня, став жорсткішим. Проконтролювати всіх і кожного неможливо, але варто більше сподіватися на людську відповідальність. Процес унеможливлення розповсюдження коронавірусу залежить  в першу чергу від кожного з нас. Доведеться додатково проаналізувати заборони і спробувати адаптуватися до них.Велике прохання до людей дотримуватись карантинних вимог, залишатись вдома, щоб самоізолюватися, і виходити лише в разі необхідності, щоб купити продукти або ліки. Особливо це стосується громадян, яким понад 60 років та які знаходяться в зоні особливого ризику. 

     Прошу всіх включити інстинкт самозбереження за для власної безпеки та безпеки своїх рідних, відкласти прогулянки та спілкування з друзями. Головне завдання кожного на сьогодні - попередити розповсюдження надзвичайно небезпечної інфекції, ніж її побороти.  Не піддавайтесь паніці та страху, зосередьтесь на позитивних емоціях. КАРАНТИН і ще раз КАРАНТИН! Разом ми сила! Бажаю всім сили духу, довголіття і БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!

Любов КЛЮЧКА, лікар-дерматовенеролог шкіро-венерологічного кабінету поліклінічного відділення КНП «Сватівська багатопрофільна лікарня»