6 жовтня відзначає свій День народження спеціаліст І категорії відділу фінансово-господарського забезпечення виконавчого апарату Сватівської районної ради Черткова Наталія Євгеніївна!
Дата: 06.10.2021 10:58
Кількість переглядів: 134
Шановна Наталіє Євгеніївно!
Прийміть найщиріші вітання та побажання міцного здоров’я, удачі, бадьорості духу, щастя та реалізації усіх задумів. Нехай усі Ваші бажання та мрії здійснюються!
З повагою - голова Сватівської районної ради Людмила Русанова
та депутатський корпус Сватівської районної ради
З повагою –заступник голови Сватівської райдержадміністрації Борис Руденко