Сватівська районна рада
Сватівський район, Луганська область

Хочеш бути конкурентним – вчись

Переглядів: 25

     12 серпня 2020 року відбулось засідання робочої групи Сватівської районної ради з відбору кандидатур для цільового направлення їх на навчання у ДЗ «Луганський державний медичний університет».

     За результатами розгляду робочою групою прийняте рішення вважати Косинського Вадима Олексійовича, мешканця м. Сватове, випускника КЗ «Кремінський медичний коледж», переможцем конкурсу на право навчання в ДЗ «Луганський державний медичний університет» на платній основі за рахунок коштів місцевих бюджетів.

     Сватівською районною радою будуть укладені дві трьохсторонні договори з Косинським Вадимом. Одна з них - з ДЗ «Луганський державний медичний університет» про надання освітніх послуг Косинському Вадимові, а друга -  про відпрацювання особи, навчання якої здійснюється за кошти, надані Сватівською районною радою, з КНП «Сватівська багатопрофільна лікарня».

     Фінансування навчання буде здійснюватися в рамках районної програми «Про районне замовлення для навчання медичних спеціалістів в ДЗ «Луганський державний медичний університет на 2018-2024 роки», затвердженої депутатами Сватівської районної ради рішенням 28 сесії 22 травня 2018 року.

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин