Сватівська районна рада
Сватівський район, Луганська область

Щиро вітаємо вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей

Переглядів: 40

Дорогі діти! Шановні батьки!

     Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.
     Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє Сватівського району і всієї України. Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини.
     Тому, наше основне завдання – виховати своїх дітей розумними, порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, впевненими в собі. А ще – прищепити їм палку любов до рідної Батьківщини, знань, мови та культури.
     Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Ви – наше майбутнє, майбутнє нашої держави. Зичимо вам щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвому шляху!


З повагою - голова Сватівської районної ради Віта Сліпець
З повагою - голова Сватівської райдержадміністрації Валерій Честних

 

 

« повернутися до списку новин