Сватівська районна рада
Сватівський район, Луганська область

Привітання голови Сватівської районної ради зі святом останного дзвоника

Переглядів: 51

  

     Добігає до кінця травень місяць. Зазвичай, в ці дні в загальноосвітніх закладах району лунають останні дзвоники.
     Свято останнього дзвоника – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє. Бо від сьогодні їм, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє, яке повинно бути нерозривно пов’язане з майбутнім нашої держави.
     Але нажаль, цього року свято останнього дзвоника неможливо провести в звичайному форматі через запровадження карантинних заходів.
     Незважаючи на ситуацію, що склалася сьогодні в нашій державі хочу привітати Вас дорогі вчителі, учні та батьки з цим святковим днем та побажати здоров’я, нових успіхів, життєвих сил і натхнення!
     А вам дорогі випускники, високих балів на ЗНО, знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. А головне — будьте чесними і добрими людьми. Адже саме від ваших ідей, бажання творити і працювати залежить майбутнє України. Вірте в себе, будьте небайдужими, добрими та чесними людьми! Щастя вам і удачі!

 

Голова Сватівської районної ради                                          Віта Сліпець

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин