Сватівська районна рада
Сватівський район, Луганська область

Перевірка протипожежного стану об’єктів з масовим перебуванням людей, зокрема - закладів освіти району.

Переглядів: 36

      На виконання розпорядження Уряду, інспекторами Сватівського міськрайонного відділу ГУ ДСНС здійснювалася перевірка протипожежного стану об’єктів з масовим перебуванням людей, зокрема - закладів освіти району.
     Містом почали ширитися чутки, що на виконання порушень та здійснення заходів, батьки учнів шкіл району здають власні кошти. Хочу заперечити цей факт. На двох сесіях районної ради (у грудні 2019 та лютому 2020) депутати районної ради одноголосно прийняли рішення щодо виділення коштів з районного бюджету на виконання приписів та усунення виявлених недоліків з протипожежної та техногенної безпеки. Загальна сумасклала 2 млн. 942 тис. грн. 
З даного приводу я особисто зустрілася з начальником відділу освіти Сватівської РДА Оленою Юхновець, яка надала роз’яснення, що виділені кошти направлені на виготовлення проектно-кошторисної документації з монтажу пожежної сигналізації, проектів обладнання автоматичною пожежною сигналізацією приміщень та монтажу пристрою захисту від прямих попадань блискавки та її вторинних проявіввогнегасну обробку дерев’яних конструкцій горищ закладів, придбання матеріалів для заміни верхнього шару підлоги (лінолеуму) та матеріалів з вищою пожежною безпекою для облицювання стін тощо. Батьки учнів за власною ініціативою допомагають робити поточний ремонт класних кімнат, у яких навчаються їхні діти.
Цілком зрозуміло, чому такі превентивні заходи проводяться по всій території країни.Давайте разом будемо відповідальними та вивчимо нарешті отримані страшні уроки заради збереження найціннішого - життя українських громадян.

 

Голова Сватівської районної ради Віта Сліпець

 

 

« повернутися до списку новин