Сватівська районна рада
Сватівський район, Луганська область

Пленарне засідання 47 сесії районної ради

Переглядів: 5

     26 серпня відбулися засідання постійних комісій та Президії районної ради, на яких розглянуто питання проекту денного 47 сесії районної ради.
     На пленарному засіданні сесії депутати підтримали внесення змін до місцевого бюджету Сватівського району на 2020 рік. Затвердили план розвитку КНП «Сватівська багатопрофільна лікарня» на 2021-2023 роки. Встановили меншу наповнюваність груп дітьми у дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» на 2020-2021 навчальний рік в селах Ковалівка, Райгородка, Рудівка, Петрівка, Стельмахівка. Внесли зміни до районних цільових програм, які діють у Сватівському районі, в частині зміни назви відповідального виконавця.
     Взято до відома звіт постійної комісій районної ради з питань соціально-економічного розвитку, децентралізації, бюджету і фінансів та звіти керівників правоохоронних органів Сватівщини про результати діяльності в І півріччі 2020 року. Заслухані також і звіти директорів комунальних закладів культури району про роботу в 2019-2020 роках.
     Депутатський корпус районної ради одноголосно підтримав Звернення до Центральної виборчої комісії України щодо додержання принципів прозорості та чесності під час проведення виборів до місцевих органів влади 25 жовтня 2020 року.
     В роботі засідання взяли участь: голова райдержадміністрації Валерій Честних, заступник голови райдержадміністрації Альона Акименко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій, представники засобів масової інформації району.
(фото надано - Сватове.City)

 

 

 

« повернутися до списку новин