Сватівська районна рада
Сватівський район, Луганська область

Пошана перед світлою пам’яттю воїнів АТО/ООС, які ціною свого життя зупинили наступ ворога, боролися за збереження територіальної цілісності нашої незалежної держави

Переглядів: 7

Мамо й Батьківщино, ви в мене єдині,
я ж за вас загинув у кривавій млі,
щоб ясний світанок і погожа днина
панували вічно на моїй землі…

     Напередодні Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, мешканці Сватівщини схиляють голови в знак пошани перед світлою пам’яттю воїнів АТО/ООС, які ціною свого життя зупинили наступ ворога, боролися за збереження територіальної цілісності нашої незалежної держави.
     Заступник голови районної ради Людмила Павлова, заступник голови райдержадміністрації Альона Акименко і Петрівський сільський голова В’ячеслав Кірічок поклали квіти в с. Коржове до місця поховання учасника АТО/ООС молодшого сержанта Олександра Рибальченка.
     Під час спілкування з рідними загиблого героя керівники району подякували близьким Олександра за те, що вони виховали справжнього патріота України. Побажали їм мужності і терпіння перед лицем непоправної втрати, здоровя і життєвих сил для подальшої праці на благо нашої незалежної держави.

 

« повернутися до списку новин