Сватівська районна рада
Сватівський район, Луганська область

Підтримка інвестиційних проєктів у сільській місцевості – вагомий внесок у боротьбу за гендерну рівність

Переглядів: 46

  

     11 червня голова Сватівської районної ради Віта Сліпець привітала учасників інформаційної зустрічі «Скорочення гендерної нерівності серед жінок сільського населення шляхом підвищення компетенції у сфері підприємництва та правосуддя», яка реалізується «Агенцією регіонального розвитку Східного Донбасу» в рамках Проєкту Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID) «Економічна підтримка Східної України». В заході взяли участь жінки – мешканки сільських населених пунктів Сватівщини.
     Спікером зустрічі була директорка громадської організації «АРР Східного Донбасу» Лариса Бичкова.
Метою заходу є стимулювання розвитку підприємницької діяльності жінок у сільській місцевості Луганської та Донецької областей шляхом навчання та отримання ними бізнес-навичок, підвищення обізнаність про ґендерну рівність. Програма фінансування інвестиційних проєктів малих і середніх підприємств реалізується за кошти Європейського Союзу через німецький банк KFW, а в Україні програма реалізовуватиметься через Ощадбанк та Укргазбанк.
     Реалізація Програми допоможе мешканкам сільської місцевості визначитися, реалізувати та розвинути власну ініціативу, отримати нові знання та допомогу при організації бізнесу, сприятиме економічній незалежності жінок сільських районів, зменшенню насильства по відношенню до жінок і зростанню доходу сімейного бюджету, стимулюватиме економіку Східного Донбасу через розвиток бізнесу у сільській місцевості, що впливатиме на економіку країни в цілому.

     Проєкт USAID "Економічна підтримка Східної України"
     MSH(Management Science for Health) USAID,From the American People

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин