Сватівська районна рада
Сватівський район, Луганська область

Перевірка проведених ремонтних робіт у КДНЗ «Оленка» Містківської територіальної громади

Переглядів: 29

     Віта Володимирівна зустрілася з педагогами КДНЗ «Оленка» (завідувач - Ганна Тютюнник). Нині у КДНЗ «Оленка» виховується 43 маленьких містківчан. Із них 17 йде до школи, а 18 дітей вперше прийдуть до дитячого садочка і будуть виховуватися в одному з найкращих дошкільних закладів району.

     Голова районної ради поцікавилася, як використовуються кошти районного бюджету, які були спрямовані на розвиток закладу рішенням 46 сесії районної ради. Нещодавно у цьому закладі були завершені роботи по укладанню тротуарної доріжки, здійснено благоустрій центрального входу та облаштовано майданчик перед будівлею.

     Всього у червні поточного року на покращення безпеки життєдіяльності вихованців дошкільного навчального закладу використано 200 тис. грн. з районного бюджету та 134 тис. грн. з бюджету Містківської сільської ради. Ще у березні 2020 року з сільського бюджету було спрямовано 278 тис. грн. на заходи протипожежної та техногенної безпеки. З приміщення КДНЗ «Оленка» винесена котельня в окрему обладнану будівлю, також придбано і встановлено твердопаливний котел, встановлена протипожежна система в усіх приміщеннях дошкільного закладу.

     Під час дружнього спілкування очільник району зазначила, що постійна увага органів місцевого самоврядування до потреб села – один з основних показників ефективності роботи влади.

 

    

 

 

 

« повернутися до списку новин