Сватівська районна рада
Сватівський район, Луганська область

Привітали ветеранів Другої світової війни Куземівської територіальної громади з Днем перемоги

Переглядів: 40

     7 травня заступник голови районної ради Людмила Павлова привітала разом з сільським головою Мартовицьким Олександром Івановичем з наступаючим Днем Перемоги мешканку села Підкуйчанськ Куземівської сільської ради Кравцову Надію Олександрівну.
     Перші два десятиріччя свого життя Надія Олександрівна прожила в с. Травневе. Саме там, у січні 1943 року, вона відчула наскільки жорстокою і безжальною є війна, відчула горе і жахіття.
     Під час звільнення Сватового від нацистів, 15-річна в той час Надія, виносила з поля бою в лютий мороз поранених бійців. І хоча з часу звільнення Сватового минуло 77 років, а з часу капітуляції Німеччини - 75 років, на очі Надії Олександрівни й досі навертаються сльози, коли вона розповідає про ті події.
     Заступник голови районної ради та сільський голова побажала Надії Олександрівні здоров’я, надійної підтримки з боку близьких і рідних, не втрачати сили духу, бути повною оптимізму, як і в молоді роки та поздоровили з наступаючим ювілейним святом.

  

     Ваше життя - взірець патріотизму та самопожертви, невтомної енергії, витримки і мудрості. Низько вклоняємося вам за ваш подвиг, нескорену силу волі та духу.
     7 травня заступник голови Сватівської районної ради Павлова Людмила та Куземівський сільський голова Матровицький Олександр привітали зі святом ветеранів війни Шепель Надію Трифонівну та Карнаух Івана Федоровича.

 

« повернутися до списку новин