Сватівська районна рада
Сватівський район, Луганська область

Привітання зі святом весни - 8 Березня

Переглядів: 60

 

Шановні жінки Сватівського району!

Вітаємо зі святом весни, жіночності та гарного настрою!

     Усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Своєю мудрістю ви обминаєте гострі кути, терплячістю – зберігаєте гарний настрій вдома і на роботі, любов’ю до людей і до праці – будуєте майбутнє. Свято 8-го Березня завжди супроводжується особливим емоційно-піднесеним настроєм, щирими почуттями любові і вдячності усім без винятку жінкам з маленької дівчинки до поважної пані.

     Сьогодні жінки беруть активну участь у всіх сферах життя, вносять неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток всієї країни загалом та Сватівщини зокрема. Серед вас є відомі політики і вчені, громадські діячки, керівниці підприємств і організацій, вчительки та лікарки, спортсменки та поліцейські, діячки культури та службовиці. І сьогодні, у неспокійний для всіх українців час, ви все частіше обираєте непритаманну жінці професію – військовослужбовця. Ви опановуєте премудрості військової справи, вміло тримаєте зброю в руках, захищаючи від ворога рідну країну.

     Милі жінки Сватівського району! Спасибі за те, що насичуєте робочі будні атмосферою доброти, краси і затишку.

     Нехай цього дня у всіх жінок Сватівського району буде сто причин для щасливих посмішок. Залишайтеся завжди такими ж ніжними і чудовими, як перші весняні проліски. Будьте здорові і нехай рідні завжди радують вас любов’ю та ніжністю.

З повагою — голова Сватівської районної ради Віта Сліпець

З повагою — голова Сватівської райдержадміністрації Валерій Честних

 

 

 

 

« повернутися до списку новин