Сватівська районна рада
Сватівський район, Луганська область

Привітання з 97-ю річницею з дня створення Сватівського району

Переглядів: 43

 

7 березня — 97-а річниця з дня створення Сватівського району

     В Україні є місця, де кожен куточок дихає історією, де на кожному кроці оживають давні звичаї та традиції. 7 березня ми відзначаємо 97-у річницю з дня утворення Сватівського району. Це — гарна нагода віддати шану тим, хто творив минуле рідного краю, осмислити день сьогоднішній, отримати наснагу та натхнення для нових добрих справ у майбутньому.
     Головна цінність будь-якої території – це, передусім, його жителі. Дякуємо всім мешканцям району, які небайдужі до долі рідного краю, які тут живуть і працюють, щоб зробити його ще кращим, заможнішим та привабливішим.
     Неможливо без хвилювання і гордості дивитися на представників старшого покоління, трудові колективи, нашу прекрасну, перспективну молодь, вироби місцевих майстрів, адже це – яскраве свідчення світлого майбутнього нашої держави та того, що дійсно «козацькому роду – нема переводу». Разом з вами, дорогі наші земляки, радіємо вашим успіхам, переймаємося всіма проблемами району і щиро віримо, що попри всі негаразди ми зможемо зробити так, щоб щастя та добробут жили на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану та небайдужу територіальну громаду.
     Тож нехай всіх нас і в подальшому об’єднує спільна мета – робити все можливе, щоб і надалі у віках жила наша рідна Сватівщина.

 

З повагою — голова Сватівської районної ради                                Віта Сліпець

З повагою — голова Сватівської райдержадміністрації                 Валерій Честних

 

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин