Сватівська районна рада
Сватівський район, Луганська область

Привітали ветеранів Другої світової війни Рудівської територіальної громади з Днем перемоги

Переглядів: 43

  

     Пам’ять про тих, хто вистояв під час війни - непідвладна часу. Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас, нащадків солдатів Великої перемоги, зі старих фронтових фотографій, із розповідей очевидців. Цікавими були спогади про свого чоловіка-фронтовика Черновола Івана Платоновича, що з боями дійшов до Будапешту, учасника трудового фронту, мешканки села Рудівка Черновол Раїси Іванівни. 

 

 

 

     Більшість із сьогоднішніх очевидців однієї з найжахливішої із воєн 1939-1945 років були ще підлітками. Вони прагли до щасливого майбуття, світлого кохання, мирної праці. Їх мрію обірвало чорне слово «війна». Учасник трудового фронту, дитина війни Чирка Петро Петрович зі сльозами на очах згадав події тих часів.

 

 

 

     Настане той час, коли зовсім не залишиться живих очевидців Другої світової війни, але зостанеться пам’ять, любов і вдячність до тих, хто вистояв і переміг. Карпова Марія Євсевіївна - учасник трудового фронту залюбки прочитала напам’ять вірш відомого на Сватівщині поета, режисера, учасника бойових дій Миколи Павловича Уманця.

 

« повернутися до списку новин