Сватівська районна рада
Сватівський район, Луганська область

Привітання

18 вересня відзначає свій День народження Оборотнівський сільський голова Кметик Алла Іванівна! Шановна Алло Іванівно!

Дата створення: 09:25 18.09.2020

     Від щирого серця вітаємо Вас з днем народження. Бажаємо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею!

18 вересня відзначає свій День народження керівник ФГ «Прилужне» Бондарєв Євген Дмитрович! Шановний Євгене Дмитровичу!

Дата створення: 09:24 18.09.2020

     Щиро вітаємо Вас з днем народження та бажаємо щасливого сьогодні і радісного завтра. Нехай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею. Щастя і радощів у домівку, здоров'я і благополуччя родині, натхнення, успіхів у всьому і прагнення тільки до найкращого!

Привітання до Дня рятівника

Дата створення: 11:10 17.09.2020

16 вересня відзначає свій День народження директор КДНЗ №1 «Малятко» Сватівської міської ради Мироненко Інна Анатоліївна! Шановна Інно Анатоліївно!

Дата створення: 09:10 16.09.2020

     Щиро вітаємо Вас з днем народження! Бажаємо міцного здоров’я, яскравого позитивного настрою, душевної гармонії, ніколи не зупинятися на досягнутому, успіхів у всьому і прагнення тільки до найкращого!

15 вересня відзначає свій День народження Почесний громадянин Сватівського району Поляков Олександр Тимофійович! Шановний Олександре Тимофійовичу!

Дата створення: 08:25 15.09.2020

     Щиросердечно вітаємо Вас з особистим святом! Бажаємо Вам наснаги, сили духу, міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя та родинного затишку!